У Львові біля Ратуші протестуватимуть проти подорожчання проїзду | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові біля Ратуші протестуватимуть проти подорожчання проїзду
27 Січня, 11:53
logo-black

У Львові біля Ратуші протестуватимуть проти подорожчання проїзду

Сьогодні, 27 січня, о 13.00 біля львівської Ратуші розпочнеться протест проти підняття тарифу на проїзд у міському транспорті.

Організатори –  жителі міста Віталій Смірнов та Тетяна Бура. Кажуть, обурені необгрунтованими змінами.

 

“У соцмережі виник суспільний резонанс з цього приводу. Спочатку говорили про підняття ціни до 9 гривеньт. Вирішили все таки до 7 гривень, але обурення все одно не зникає, – розповідає Віталій Смірнов. – Незрозуміло, на підставі чого формувалась така ціна.  В постанові виконкому міськради видно загальні фрази: підняття ціни на бензин, нафтопродукти, запчастини. Проте нема чіткого обгрунтування по готівкових коштах. На підставі яких матеріально-облікових  документів взагалі формувалося таке рішення”.

Кількіть людей, які прийдуть підтримати протест, невідома. Організатори кажуть, буде чудовий привід переконатися, чи дійсно українці готові відстоювати своє майбутнє.

 

“Ми дуже надіємось, що народ підтримає протест. Якщо навіть прийде мало людей – це не проблема. Переконаємось, чи є суспільно-політична свідомість у львів’ян, – каже Віталій.- Підняття ціни зачепить як молодь, так людей вікової категорії 30-40 років.  Тому цей протест стосується усіх людей, окрім пенсіонерів, звісно. Для них прийняли рішення про безкоштовний проїзд”.

На протест у соцмережі відгукнулись люди, які можуть допомогти обладнянням для ретрансляції, мікрофонами. Деякі обіцяють, що прийдуть з друзями і знайомими. Віталій Смірнов впевнений, що разом громада зможе досягти бажаного. Головне – йти до мети.

Відео