Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“У Львові буде 49 нових дитсадків,” – обіцяють у ЛМР
09 Листопада, 12:10

“У Львові буде 49 нових дитсадків,” – обіцяють у ЛМР

Садки охоплять 3 тис дітей

У розробці детальних планів територій та зонінгів передбачено ще 49 садків. Їх побудують у різних районах Львова. У цих 49-ти дошкільних закладах зможе навчатись близько трьох тисяч діей. Про це розповіли під час засідання виконавчого комітету ЛМР.

«Станом на сьогодні є 101 комунальний дошкільний комунальний навчальний заклад. Видано 27 містобудівних умов та обмежень на будівництво нових дошкільних навчальних закладів і центрів розвитку дитини на звернення юридичних осіб. З них: 17 дошкільних навчальних закладів, 10 центрів розвитку дитини. Крім того, в розробці детальних планів територій та зонінгів передбачено ще 49 дошкільних навчальних закладів в різних районах міста Львова. Тих 49 садків охопить близько 3 тис дітей,” – розповів начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР, Юліан Чаплінський.

Також, будуватимуть школу на вул. Олени Степанівни, вже видали містобудівні умови та обмеження. У розробці будівництво ще однієї школи між вулицями Луганською та Угорською.

У ЛМР нагадують про доручення, згідно з яким повинен здійснюватись контроль над будівництвом садочків у нових житлових комплексах. Можливе також створення програми державно-приватного партнерства. За її умовами інвестор будуватиме ДНЗ, лише якщо там існуватиме певна кількость бюджетних груп.

Схожі новини