Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові будують ще одне містечко для переселенців
07 Червня, 17:56

У Львові будують ще одне містечко для переселенців

У Львові, в мікрорайоні Кривчиці, триває будівництво модульного містечка для внутрішньо переміщених людей. У двох дерев’яних будинках площею 1300 квадратних метрів зможуть мешкати до 120 людей. Про це повідомив начальник міського управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев, пише Суспільне.

У будинках в Кривчицях будуть поселяти вагітних жінок та сім’ї з немовлятами. В кожному з них будуть спальні кімнати, пральні, душові, вбиральні, кімнати відпочинку, дитячі зони, кухні, їдальні та котельні.

Тут є передбачений тип гуртожитка. Тобто спільна кухня з кількома зонами для приготування їжі. Зі спільною їдальнею. Так само будуть спільні простори: душові, санвузи. Буде пральня, буде приміщення таке спільне – дитяча зона де малі діти зможуть бавитися і безпечно займатися. Так само буде забезпечено таке мультифункційне приміщення, де можна попрацювати, — каже Антон Коломєйцев.

За словами представника компанії-підрядника Олександра Чоповенка, такі будинки можуть стояти понад 50 років. Їх основна перевага в тому, що вони мобільні і в будь-який момент можуть бути перебудовані під інші потреби.

Модульне містечко будують за кошти благодійників. Його вартість — понад 20 мільйонів гривень.

Отакі будинки будуються дуже швидко. Це не є будинок із цегли, там фундаменти, мокрі роботи, гідроізоляція і так далі. Будинки в такому стилі вони збираються дуже швидко – модулями, як конструктор “Лего”. Ці будинки можна буде згодом легко переформатувати під інші потреби — в дитячий садочок або ж коворкінг для айтівців, — каже Олександр Чоповенко.

Схожі новини