Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові поки не обрізуватимуть дерева
15 Травня, 15:38

У Львові поки не обрізуватимуть дерева

Сьогодні відбулась зустріч мера Львова з громадськими активістами. Обговорили раніше подану петицію щодо радикальної обрізки дерев у місті. Мер пішов назустріч людям та доручив змінити підхід до догляду за зеленими насадженнями.

«Потрібно напрацювати дорожню карту з точки зору реформування структури міської ради та комунальних підприємств, покарати винних за ті випадки варварської обрізки, які маємо. Також керівникам ЖЕКів потрібно презентувати та пояснити — як можна і як не можна робити. Наразі ж ми маємо заборонити будь-яку обрізку дерев, доки не напрацюємо та не затвердимо рішенням виконкому чіткі правила, які стосуються Львова», — зазначив міський голова, пише 032.

Мер доручив напрацювати склад робочої групи, яка б займалась врегулюванням питання обрізки дерев. Сюди повинні увійти громадські активісти й представники міжнародних інституцій.

Нагадаємо, раніше громадські активісти у Львові зареєстрували петицію проти варварської обрізки дерев, яка менш ніж за добу набрала необхідні 500 підписів.

Автори петиції наголошують, що Львів невпинно втрачає свої дерева, оскільки довгі роки їх не доглядали: без своєчасної фахової санітарної обрізки вони сильно розрослися, частина дерев та окремих гілок стала аварійною.

Ініціатори петиції вимагають змінити підходи до догляду за міськими деревами. Як пропонують вдосконалити послуги з санітарної обрізки, читайте ТУТ.

 

Схожі новини