Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові чоловік викликав поліцію, щоб врятувати сусіда від смерті
23 Лютого, 11:11

У Львові чоловік викликав поліцію, щоб врятувати сусіда від смерті

Сьогодні, 23 лютого, у Львові патрульні врятували безпорадного чоловіка, який опинився зачинений у власному помешканні. Про це повідомили у Національній поліції Львіської області.

“Сьогодні, близько 5-ї години ранку, патрульні 3-го батальйону отримали виклик на вулицю Караїмську від небайдужого мешканця. Він повідомив, що чує крики про допомогу у квартирі поруч”,- розповіли поліцейські.

 

Правоохоронці негайно приїхали на місце події, де їх зустрів 32-річний заявник. Він вказав на квартиру і сказав, що чув крики чоловіка близько 4-ї години ранку, який просив викликати поліцію.

Патрульні спробували через двері сконтактуватися з мешканцем квартири, однак у відповідь чули стукання і невиразні слова.

За словами поліцейських, чоловік винаймає помешкання, проте з власниками житла зв’язатися не вдалося. На місце викликали рятувальників і за допомогою їхньої драбини патрульний піднявся до вікна. Однак усі спроби потрапити у квартиру виявились марними.

Тоді заявник повідомив, що оплатить послуги служби аварійного відкриття дверей. Потрапивши в квартиру, патрульні виявили на підлозі 72-річного чоловіка.

Він не міг самостійно піднятися та рухати лівою рукою та ногою, був дезорієнтований. Медики встановили діагноз — інсульт. Патрульні допомогли знести чоловіка до карети швидкої допомоги, після чого його госпіталізували.

Схожі новини