Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові чоловіку встановили найлегший у світі протез
21 Вересня, 15:52

У Львові чоловіку встановили найлегший у світі протез

Другим українцем, якому встановили найлегший у світі протез TrueLimb, надрукований на 3D-принтері став Юрій Бахір. Чоловік втратив руку внаслідок мінно-вибухової травми. Першою була 9-річна Саша з Бучі. Унікальну американську розробку чоловік отримав від реабілітаційного Центру “Незламні”, повідомили у Першому медоб’єднанні Львова.

TrueLimb — унікальна розробкою американської компанії Unlimited Tomorrow. Це первинний протез. Його можна встановлювати одразу після загоєння ран на ампутованій кінцівці. Завдяки спеціальним сенсорам, скорочуючи м’язи, пацієнт може керувати протезом і рухати пальцями.

«Це другий такий протез в світі встановлений українцеві. Першою була 9-річна Саша з Бучі. Нову руку дівчинка отримала в США за програмою Першої леді України Олени Зеленської», — йдеться у повідомленні.

На таку ж руку очікують інші українці, серед яких 41-річний Олександр Яшук із Житомира. Свою руку він втратив в бою біля Чорнобиля. Чоловік каже, що такий протез — це можливість бути незалежним.

Зазначимо, що реабілітаційний центр “Незламні” розпочав співпрацю з виробником високоякісних біонічних протезів рук Unlimited Tomorrow.
Завдяки цьому такими протезами вдасться забезпечити українців, які постраждали від війни.

  • 0
  • 47
Схожі новини