У Львові дівчині порізали обличчя через сумочку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові дівчині порізали обличчя через сумочку
03 Січня, 15:53

У Львові дівчині порізали обличчя через сумочку

Вчора на трамвайній зупинці на вулиці Котляревського, 37  чоловік з ножем напав на молоду дівчину. Намагаючись відібрати сумку, порізав дівчину ножем.

«Ввечері стояла на перехресті вулиць Київська–Чупринки. Чекала трамвай. Мала намір до друзів поїхати подивитися кіно. Транспорту довго не було, а погода геть псувалася. Побачила на куті Київської чоловіка, потім до нього ще один підійшов. Думала, також чекають, щоб їхати. Але потім той чоловік підійшов до мене, витяг ніж і зі словами «віддай сумку!!!», став розмахувати лезом. Зачепив мені ліву щоку. Хотів вирвати сумку, я тримала її рукою, то порізав і руку. Вихопив і втік», – розповідає постраждала Адріана Телегус.

Дівчина почала кликати на допомогу. Через дорогу нападника побачив випадковий перехожий і кинувся до нього. Зумів відібрати вкрадене. Затримав нападника та викликав поліцію.

“У цей час я не вірила, що таке могло трапитись, але дякую за те, що є ще люди світлі, які почули мене і допомогли. Досить швидко приїхала швидка допомога та поліція, нападника затримали», – додає дівчина.

Зловмисником виявився 40-річний раніше судимий чоловік. Зараз він у відділку поліції. Дівчину ж із травмами забрали до 8-ї міської лікарні. Прооперували. Потерпіла втратила багато крові, має глибокий поріз на обличчі, кілька місяців ще буде на реабілітації.

Відео