Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові діє соціальний спортзал, де ветерани бойових дій проходять реабілітацію
13 Березня, 18:47

У Львові діє соціальний спортзал, де ветерани бойових дій проходять реабілітацію

У Рясне-2 у Львові діє спортзал «Купол», який відкрили учасники бойових дій. Спортом тут займається майже сотня людей, понад половину з них – безкоштовно. Головне завдання залу — допомогти реабілітуватися ветеранам АТО. Хоча з приходять і школярі, молодь.

 

«Це і є реабілітація, займаєшся з побратимами разом, всі спільно, і настрій такий завжди на позитиві. Стараєшся, хлопці підтримують один одного, бувають нюанси, бо хто не працює, той не помиляється, той того підтримав, той того і разом все вдається», — розповідає для Zaxid.net учасник бойових дій, десантник Ігор Бездух.

Чоловік у 40 років пішов добровольцем на фронт, був десантником бойової 80- бригади. Отримав поранення, коли виходив із  ворожого оточення на Веселій Горі. Тоді, 5 вересня 2014 року, загинули 40 українських воїнів. Він кілька років оговтувався від травм і годинами тренувався у залі. Каже, що найкраща реабілітація — це добрі справи.

У залі періодично організовують змагання пауерліфтингу серед школярів та дорослих. Хоча присісти чи підняти від грудей більше ста кілограмів — можуть лише майбутнім десантникам. Це змагання складається із трьох вправ: присідання, жим лежачи та станова тяга.

Схожі новини