Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові для мешканців районів організовують цікаві фестивалі
20 Вересня, 13:03
logo-black

У Львові для мешканців районів організовують цікаві фестивалі

Ірина Петришин

Вчора, 19 вересня, у Франківському районі Львова відбувся фестиваль “Наукова фест” організований Українською Галицькою партією. Подію відвідали чимало батьків з дітьми. Цікаві інтерактиви – майстер-класи, наукові шоу та воркшопи не залишили байдужими ні малечу, ні дорослих.

“Ми зрозуміли, що розвивати район потрібно комплексно, тому напрацьовуємо стратегію розвитку Франківського району. Опитували місцевих мешканців, робили зустрічі з головами ОСББ, обговорювали проблеми та можливі шляхи вирішення. Є три основні напрями розвитку Франківського району: район комфортного життя, гідного працевлаштування та цікавого дозвілля”,- розповідає LMN організаторка фестивалю Андріана Шехлович.

Ідея виникнення фестивалю – це старт реалізації концепції “Мій район майбутнього”. Проведення таких культурних заходів не в центрі міста для туристів, а під будинками мешканців Львова – обрано навмисне, щоб залучити людей до децентралізації. Основна мета – автономний район, у якому мешканці зможуть отримувати якісні послуги, зазначають організатори.

119949402_139282337878900_851715569980281888_n
119939970_139282357878898_3824939508473498038_n

“Гасло нашої стратегії “Тут живу. Тут працюю. Тут відпочиваю”, якщо з працевлаштування та проживання усе на хорошому рівні, то з відпочинком все навпаки. За останні декілька років у районах Львова не відбуваються заходи для мешканців. Це неймовірно прикро, що львів’яни не мають де відпочити та розважитися, окрім центру міста. Команда УГП створила цей фестиваль з метою подальшого розвитку культурного життя”, – говорить учасник команди УГП Юрій Ломіковський.

На фестиваль запросили підприємців, які мають мікробізнес. На початку карантину Українська Галицька партія створила ініціативу “Купуй Галицьке”, тому вчора підприємці, які входять до спілки продавали свою продукцію.

Під час дійства відбулось чимало конкурсів, корисних лекцій та різноманітних майстер-класів для всіх охочих.

“Ми з донечкою гуляти та випадкова натрапили на цей фестиваль. Нам сподобалося, корисно послухати ці виступи та приємно провести час. Добре, що є розваги для дітей та дорослих. У порівнянні з Шевченківським районом, де я раніше жила, то Франківський має дуже  хорошу інфраструктуру. Хочеться тільки ліквідувати корки, які утворюються з ранку, бо неймовірно важко кудись добратися вранці. Також, щоб не забудовувалися озера: Алтай, озеро на Симоненка”, – розповідає мешканка Франківського району Надія.

Організатори обіцяють продовжувати схожі фестивалі у інших районах Львова. Уже наступної суботи, 26 вересня, відбудеться “Сихів Фест”. До дійства можуть приєднатися всі охочі.

Фото:  Facebook сторінка Андріани Шехлович.

Схожі новини