Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові для проїзду відкрили ще одну частину вулиці Шевченка
16 Червня, 16:51

У Львові для проїзду відкрили ще одну частину вулиці Шевченка

З 16 червня для проїзду транспорту відкрили ділянку відремонтованої вулиці Шевченка – на відрізку від вул. Залізничної до вул. Єрошенка і до вул. Юнаківа. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Зазначається, що для покращення транспортного сполучення на прилеглій вул. Єрошенка запровадили двосторонній рух. Двосторонній рух також діє на вул. Юнаківа та Луцького.

За словами Олега Забарила, директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР, на вул. Єрошенка будуть працювати інспектори з паркування, щоб унеможливити хаотичне паркування приватних авто.

Коли повністю вул. Шевченка відкриють для проїзду транспорту, то на перехресті вул. Шевченка – Єрошенка – Юнаківа буде встановлено світлофор, який регулюватиме проїзд авто і рух пішоходів.

 

«На відкритій для проїзду ділянці вул. Шевченка ми облаштували велодоріжки, хідники, технічні тротуари і зелену зону, облаштували паркомісця, встановили опори освітлення. Також переробили сходи до навчального закладу, і зараз завершуються роботи зі встановлення пандуса», — розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

04689671-8fd3-4818-90df-739249575494

Як повідомив Микола Власюк, ремонтні роботи на вул. Шевченка, на ділянці від вул. Єрошенка до вул. Яцкова, планують завершити до кінця літа, якщо війна не внесе свої корективи.

Вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Нагадаємо, вул. Тараса Шевченка у Львові почали ремонтувати у січні 2021 року. Всі роботи виконують у три черги:

  • облаштування квазікільця від вул. Залізничної до вул. Левандівської;
  • на відрізку від церкви св. Анни і до вул. Ярослава Мудрого;
  • на відрізку від вул. Ярослава Мудрого і до вул. Залізничної.

 

adbbf2b2-6b1e-47cb-92da-1d967c55a8f6
Схожі новини