Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові для безхатьків запрацюють пункти обігріву
18 Листопада, 19:42

У Львові для безхатьків запрацюють пункти обігріву

У Львові уже підготували до роботи пункти обігріву, у яких бездомні люди зможуть відпочити, зігрітися, за необхідності отримати теплий одяг, випити гарячого чаю, а також поїсти страв швидкого приготування.

Як повідомила заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна, у місті працюватиме два пункти обігріву: у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а, а також у приміщенні благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації», що на вул. Личаківській, 56, пише пресслужба Львівської міськради

«Що стосується Центру обліку, то пункт обігріву там функціонуватиме щоденно з 09:00 до 20:00 год. Саме там бездомні матимуть змогу і поїсти, і отримати теплий одяг та білизну. І ще один важливий нюанс — у цій установі постійно функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому вони можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами. Відділення працює з 20:00 до 09:00 години. Тобто фактично у холодний період року послугами Центру потребуючі люди зможуть користуватись цілодобово», — зазначила Галина Слічна.

А от щодо пункту обігріву на вул. Личаківській, 56, то він функціонуватиме за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C тільки в робочі дні з 09:00 до 18:00 год.

Водночас, Львівська міська рада звертається до усіх небайдужих повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, які потребують допомоги, за телефоном: 233 14 79, або 233 10 49. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 1580.

  • 0
  • 82
Схожі новини