У Львові дозволили повернутись за парти школярам початкової школи | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові дозволили повернутись за парти школярам початкової школи
17 Квітня, 10:02

У Львові дозволили повернутись за парти школярам початкової школи

Львів у «червоній» зоні, карантин у місті продовжили до 4 травня, про це повідомили вчора на міській комісії з питань ТЕБ і НС. Проте деякі послаблення все ж таки дозволили. Зокрема повернути за парти школярів молодшої коли, відкрити роботу, правда, за спеціальним протоколом непродовольчих ринків та навіть дозволити працювати літнім кафе.

Як зазначили у міській раді, послаблення стали можливими, адже впродовж останніх днів у Львові спостерігається позитивна динаміка з захворюваністю на Covid-19. Зокрема кількість тих, кого госпіталізують до лікарень, є меншою ніж тих, кого виписують.

«Із понеділка за парти повертаються учні 1–4 класів. Із 19 квітня непродовольчі ринки можуть відновити свою роботу за окремим протоколом. Також починають роботу літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Але все – це зі суворим дотриманням усіх карантинних вимог! Порушників зачинимо в той же день», – зазначив у своєму Фейсбук мер Львова Андрій Садовий.

Міський голова додає, що ситуація все ще складна – лікарні завантажені на 63%.

«Прошу зрозуміти, що ці заходи не є зеленим світлом і завершенням карантину. Мені дуже тривожно кожного ранку відкривати статистику госпіталізацій, бо вона досі залишається невтішною. Люди потрапляють в лікарні у важкому стані. Не нехтуйте карантинними правилами. Ніхто не хоче зробити комусь зла. Це все – вимушені обмеження, які кожного дня рятують життя. Бережіть себе та близьких».

Нагадаємо, жорсткі обмеження через пандемію Covid-19 Львів ввів 19 березня, а з 25 перебуває у «червоній» карантинній зоні.

Відео