У Львові двоє людей потрапили до лікарні з обмороженням | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові двоє людей потрапили до лікарні з обмороженням
12 Січня, 17:37

У Львові двоє людей потрапили до лікарні з обмороженням

Учора, 11 січня, зафіксовано 2 випадки обмороження, інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

З обмороженими ногами «швидка» доставила до 8-ї міської клінічної лікарні безхатченка з підвалу на вул.. Шевченка, 369. Ще одного безхатченка обмороженою кінцівкою до ції ж лікарні госпіталізували із смт. Брюховичі з вул. Незалежності, біля магазину “Будматеріали”.

Увага!

Щоб не отримати обмороження та переохолодження, одягайтеся багатошарово – одягніть на себе кілька тонших речей замість однієї теплої. Це попередить спітніння, яке на морозі небезпечне. Одяг має бути цілком вільним. Захищайте відкриті ділянки шкіри. Не забувайте одягати рукавички, а ніс та вуха захищати шапкою, шарфом, піднятим коміром.

Візьміть із собою запасний одяг, якщо плануєте провести цілий день на морозі. Іноді достатньо змінити мокрий одяг на сухий, щоб уникнути переохолодження.

Не виходьте на мороз голодним.

Заходьте кожні півгодини-годину у тепле приміщення, якщо ви проводите цілий день на вулиці. Візьміть із собою термос із гарячою кавою, чаєм чи супом.

Рухайтесь, аби посилити кровообіг у замерзаючих судинах. Можна пострибати з ноги на ногу – тільки не дуже енергійно, це може зашкодити замерзлим тканинам.

Не перевтомлюйтесь. Втомлена людина швидше піддається переохолодженню.

Фото: 4mama.ua

Відео