Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові хочуть покінчити з лотерейним бізнесом
19 Грудня, 15:15

У Львові хочуть покінчити з лотерейним бізнесом

Виконавчому комітету на розгляд винесуть рішення Львівської міської ради про заборону лотерейного бізнесу. Такі розваги є нічим іншим, як простим видурюванням грошей у людей, вважають у мерії.

Ініціативу про необхідність заборони лотерейного бізнесу в місті висловив сам мер Андрій Садовий. Очільник міста вважає, під вивісками лотереї криється цілий налагоджений бізнес із гральними автоматами. І міліція про це добре знає. Тому міський голова доручив підлеглим підготувати та винести рішення на розгляд виконавчого комітету. Він засідатиме вже в п’ятницю 21 грудня, – повідомляє Львівський портал.

“Ви, мабуть, коли їдете містом, бачите вивіски на кшталт „Національна лотерея“. Насправді ж, це ніяка не національна лотерея. Це салони грального бізнесу. І вони існують через те, що на них закривають очі працівники правоохоронних органів. Нещодавно трапився випадок, про який мені розповідав мешканець Львова. Він зайшов у заклад громадського харчування, а там всередині були оці гральні автомати. Двоє людей почали підтягувати в гру інших, які, очевидно, приїхали із заробітків. Цей мешканець звернувся в поліцію. Через півгодини поліція віддзвонила, що вони не можуть приїхати. Це виходить за межі здорового глузду”, – сказав Садовий.

 

Схожі новини