Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові хочуть заборонити шкідливе харчування у школах
04 Листопада, 17:50

У Львові хочуть заборонити шкідливе харчування у школах

Львівські батьки зареєстрували петицію про заборону продажу шкідливих продуктів у школах. Йдеться, зокрема, про сухарики, чіпси, неякісний шоколад, жувальні гумки та інші снеки.

Відповідне звернення опублікували на сайті Єдиної системи електронних петицій.

Автор петиції Андрій Волинець підкреслює, що відповідні рішення про заборону снеків уже ухвалили депутати міських рад Дніпра та Києва.

«Щодня наші діти у школах неконтрольовано вживають шкідливу їжу. Майже в кожній їдальні у вільному продажі для всіх дітей чіпси, снеки, вафлі, інші продукти з барвниками, емульгаторами та небезпечними добавками, які безжалісно нищать здоровя наших дітей. Ні вчителям, ні керівництву шкіл до цього немає діла. Більше того, хтось з керівництва шкіл ще й непогано на цьому заробляє. Адже діти неконтрольовано вживають шкідливу їжу, нехтуючи при цьому здоровою їжею. У всіх нормальних державах місцева влада і школа зобов’язані контролювати якість і асортимент дитячого харчування», – зазначив автор петиції.

Зварнення зареєстрували 30 вересня цього року. Станом на сьогодні петиція зібрала понад 400 підписів. Для того, аби її розглянули на сесії Львівської міськради, потрібно мати 500 голосів.

Зазначимо, що до кінця збору підписів залишається 25 днів.

Схожі новини