У Львові готують до протезування захисника з Черкащини: неймовірна історія Сергія | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові готують до протезування захисника з Черкащини: неймовірна історія Сергія
03 Серпня, 11:57

У Львові готують до протезування захисника з Черкащини: неймовірна історія Сергія

У Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ готують до протезування 31-річного Сергія Рибалка з Черкащини, повідомили медики.

 

До повномасштабного вторгнення Сергій працював за кордоном. У перший день великої війни саме приїхав додому – це був перший день його відпустки. І вже наступного дня чоловік пішов до місцевого військкомату.

Сергій каже, що спогади про покійного батька і його життєві принципи не залишали місця для вагань:

“Я думав на той момент і зараз думаю, якби батько був живий, він би пішов і я пішов би разом з ним. Відштовхуючись від цього я просто вирішив захищати свою землю”.

Сергій втратив ногу в районі Вугледару. Пригадує: вони саме окопувалися з побратимами, аби захиститися від ворожих обстрілів. Росіяни відкрили вогонь з міномета й один зі снарядів приземлився лише у кількох метрах від Сергія.
Ногу захисника пошматувало на три частини.
“Були, звичайно, сумніви, чи хочу я жити далі, бо біль був пекельний. Але. Евакуювали вчасно і дякую їм, що так все вийшло”, – зізнається тепер Сергій.
Уламки міни фактично прошили все тіло бійця: відтяли ліву ногу, пошматували решту кінцівок, внутрішні органи, а ще спровокували ішемію головного мозку. Після евакуації з поля бою Сергія спершу рятували лікарі в Дніпрі, а потому і в Києві.
Медики кажуть, що вижив цей боєць хіба дивом. Коли їм вдалося стабілізувати стан Сергія,  його відправили до Львова – для подальшого лікування.
У Центрі НЕЗЛАМНІ захиснику провели ще дві операції, видалили один осколок та відновлюють рухливість лівої руки.
Нині Сергій готується до протезування. Щодня він займається з фізичним терапевтом та покращує координацію рухів.
Після реабілітації захисник хоче знову бути корисним фронту та побратимам. Тож сподівається повернутися на військову службу.
Відео