Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові інспектори вимірюють глибину вибоїн на дорогах
10 Квітня, 18:57

У Львові інспектори вимірюють глибину вибоїн на дорогах

Сьогодні у Львові інспектори відділу безпеки дорожнього руху оглядають вибоїни на дорогах, бордюри та каналізаційні люки. Усі порушення фіксують і передають до суду. Власники доріг мають менше тижня, щоб їх впорядкувати. Якщо їм це не вдасться — заплатять штраф. Про це повідомляє Захід.нет.

Перевіряти стан доріг розпочинають у Залізничному районі. Інспектор вимірює лінійкою глибокі вибоїни.

«Глибина вибоїни 12,5 см, а допустима до 4 см, – каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху Богдан Сав’юк. – Ця яма може призвести до дорожньо-транспортної пригоди. Водій може пошкодити свій транспортний засіб або створити аварійну обстановку».

Усі порушення патрульні фіксують у протоколі. Пізніше виносять вимоги, штрафи та постанови.

За стан дороги на вулиці Курмановича відповідає райадміністрація Залізничного району. Там про небезпечні ями знають, але вдіяти нічого не можуть, бо бракує коштів.

«Швидше всього, доведеться платити штраф. Бо ліквідувати всі ті вибоїни дуже складно», – каже Начальник відділу комунального господарства Залізничної райадміністрації Юрій Равлик.

Тож водії змушені і надалі їздити аварійною ділянкою.

«Та яка це дорога. Тут кратери, як на Марсі. Ну неможливо їздити. Якщо на старій машині їхати, то ще нормально. Ось така, європейського класу дорога», – каже водій Олег, який їздить цією дорогою щодня.

Та не тільки ями можуть спричинити ДТП. На перехресті вулиць Сяйво і Городоцька інспектори знайшли небезпечний об’єкт — каналізаційний люк, розташований нижче рівня дороги.

«Водій, намагаючись оминути цю перешкоду, вживає різні заходи: він гальмує, бере вправо або вліво. А це може призвести до дорожньо-транспортної пригоди», — каже інспекторка відділу безпеки дорожнього руху Ірина Іваницька.

Після перевірки і підписання протоколу, його розглядатиме суддя. Якщо адміністрацію визнають винною, вона матиме 5 днів, щоб усунути аварійність. У разі відмови — штраф 1020 гривень.

Фото: захід.нет

Схожі новини