Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові із Covid-19 госпіталізували шістьох працівників лабораторного центру
13 Липня, 12:58

У Львові із Covid-19 госпіталізували шістьох працівників лабораторного центру

У працівників Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України діагностували Covid-19. Шістьох медиків госпіталізували до Львівської обласної інфекційної лікарні, ще п’ятьох скерували на самоізоляцію, передає Zaxid.net.

Стан хворих середньої важкості. За словами заступника директора Центру Олега Когута, працівники, у яких виявили коронавірусну інфекцію, інфікувалися в побуті. Вони не відбирали проби і не проводили ПЛР-дослідження.

«Серед тих, хто потрапив до лікарні, на щастя, важких хворих нема. Їхній стан середньої важкості. Є і працівники, у яких виявили коронавірус, але у них нема жодних симптомів. Вони перебувають на самоізоляції. Сьогодні знову здавали біоматеріал на ПЛР-дослідження. Чекаємо результатів», – каже Олег Когут.

Зазначимо, раніше на коронавірусну інфекцію хворіли працівники міського відділу Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України. Двоє працівниць, серед яких і завідувачка міського відділу, на жаль, померли.

Нагадаємо, станом на 13 липня на Львівщині 7003 випадки інфікування Covid-19. За попередню добу лабораторні центри провели 518 ПЛР-тестів, з них позитивний – 121.

Фото: Волинські новини.

Схожі новини