У Львові камери-роботи допоможуть у пошуку злочинців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові камери-роботи допоможуть у пошуку злочинців
18 Жовтня, 18:44

У Львові камери-роботи допоможуть у пошуку злочинців

У Львові встановлять систему відеоспостереження, що розпізнаватиме людські обличчя. Це допоможе в он-лайн пошуку злочинців та людей, які зникли безвісти. Понад три десятки таких камер почеплять у центральні частині міста та на вокзалах. До них матимуть доступ як у Центрі безпеки, так і поліція, передає Zaxid.net.

На сьогоднішній день за ситуацією у Львові стежать 170 відеокамер. Завдяки ним вдалось віднайти 80 викрадених автомобілів. Місця для встановлення камер рекомендує поліція, а місто включає їх у свою систему. Загалом до кінця року в місті на різних об’єктах має з’явитися ще 350 нових камер. Частина з них — оглядові, інші — роботизовані. Також обладнають так звані «острівці безпеки» із миттєвим зв’язком із лінією «102», звуковою сигналізацією та освітленням. На забезпечення відео-безпеки у місті цьогоріч витратять майже 20 млн грн.

«Відеоспостереження буде на місцях великого скупчення людей. Збільшуємо кількість оглядових камер, щоб охопити всю центральну частину міста і прилеглі райони з відомими архітектурними пам’ятниками. Там є туристи і люди, які хочуть їм зашкодити», – зазначив начальник відділу оперативно-технічних заходів управління безпеки Павло Пец.

Фото: ілюстративне

Відео