У Львові канадські хірурги безкоштовно оперуватимуть учасників АТО | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові канадські хірурги безкоштовно оперуватимуть учасників АТО
09 Жовтня, 15:49
logo-black

У Львові канадські хірурги безкоштовно оперуватимуть учасників АТО

Юлія Швидко

З 25 жовтня до 3 листопада у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону канадські пластичні хірурги оперуватимуть учасників АТО та ОСС . Усіх бійців, які отримали травми, запрошують записатися на операцію.

«Щодня, впродовж тижня, 12 хірургів робитимуть пластику постраждалим військовослужбовцям. Серед запланованих – операції голови, обличчя, шиї, рук та ніг. Бійці телефонують з Вінниці, Полтави, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя. Телефон не замовкає, просто гарячий від дзвінків», – розповідає LMN Марія Ференц з Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.

Групу канадських хірургів очолює відомий професор пластичної хірургії університету Торонто Олег Антонишин. Він регулярно з 2014 року приїздить до України для проведення таких операцій. У Львові – вперше. Раніше проводив операції у Києві та Одесі.

«Воїни звертаються з наслідками після різних поранень, зі шрамами, опіками. Серед них багато жінок-військовослужбовців, – додає Марія Ференц. – До цієї допомоги долучилася влада міста. Родичів, з якими пацієнти приїдуть на операції, на три дні поселять у готель «Власта». Усе лікування для бійців буде безкоштовним».

Усіх, хто попадає під цю категорію, просять зголоситися до 15 жовтня за телефонами: 063 799 77 08 – Віктор Олегович; 097 385 64 26 – Марія Ференц.

  • 0
  • 100
Відео