У Львові хірург з США прооперував українських військових з мінно-вибуховими травмами | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові хірург з США прооперував українських військових з мінно-вибуховими травмами
08 Листопада, 11:45

У Львові хірург з США прооперував українських військових з мінно-вибуховими травмами

До Львова прибув топовий реконструктивний хірург із Нью-Йорка, аби прооперувати українських захисників. Як розповіли у Львівській міській раді, Жак Гакаборт – керівник відділення реконструктивної хірургії клініки Нью-Йорка (NYC Langone Health).

Жак Гакаборт дотримується в медицині мультидисциплінарного підходу і є прихильником так званої ортеопластичної хірургії. Це коли один спеціаліст має знання одразу в кількох сферах хірургії: ортопедичній, пластичній та периферичних нервів.

«Я справді бачу можливість для України стати провідною країною для лікування важкопоранених пацієнтів. Я бачу тут майбутніх новаторів медицини», – каже він.

Протягом візиту спільно з львівськими колегами американський хірург прооперував кількох захисників із важкими мінно-вибуховими травмами, зокрема, периферичних нервів. Також виконав низку реконструктивних мікрохірургічних операцій із пересадки великих масивів тканин, аби врятувати кінцівку пацієнта від ампутації.

Оперував Жак Гакаборт і цивільних пацієнтів зі складними випадками онкології. Львівські лікарі вже не вперше співпрацюють з цим топовим реконструктивним хірургом. Нещодавно вони їздили до нього на стажування у Нью-Йорк.

Відео