У Львові хірурги врятували жінці понівечену у січкарні руку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові хірурги врятували жінці понівечену у січкарні руку
10 Листопада, 14:15

У Львові хірурги врятували жінці понівечену у січкарні руку

Хірурги Першого медичного обʼєднання Львова врятували 59-річній мешканці Прикарпаття руку, яку вона понівечила у січкарні. Леза ножів понівечили чотири пальці і кисть. Жінка отримала множинні переломи, дефекти кісткової та м’яких тканин, у неї також були пошкоджені сухожилля, артерії та м’язи. Про це повідомили у пресслужбі лікарні.

«Нещасний випадок стався минулої зими. Через постійні удари ворога по енергетичній інфраструктурі, тоді часто вимикали світло. І ось мало бути чергове відімкнення, а жінці треба було встигнути подрібнити листя кукурудзи та нагодувати худобу. Тож вона все робила похапцем і незчулася, як ліва рука опинилася в січкарні. Гвинт захопив рукавичку, протяг долоню жінки крізь ножі і фактично перемолов пальці та кисть. Жінка отримала множинні переломи, у неї були дефекти кісткової та м’яких тканин, а також пошкоджені сухожилля, артерії та м’язи», — йдеться у повідомленні.

Медики, які прибули на виклик, екстрено доправили Галину у лікарню св. Луки міста Львова.

Пацієнтку відразу прооперували. Хірурги зафіксували кістки металевими конструкціями, зшили сухожилля, нерви та артерію, провели пластику м’яких тканин, шкіри. Та після операції виникли проблеми: рана довго не гоїлася і шкіра на руці почала відмирати. Довелося оперувати вдруге, видалили змертвілі тканини та пересадили на цю ділянку шкіру зі стегна пацієнтки. Невдовзі рана загоїлася, переломи зрослися, також почала повертатися чутливість.

Наразі, через 9 місяців після операції і лікування, пацієнтка знову працює і вишиває.

Відео