У Львові хірурги видалили жінці 13-кілограму пухлину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові хірурги видалили жінці 13-кілограму пухлину
09 Травня, 16:14

У Львові хірурги видалили жінці 13-кілограму пухлину

У лікарні Святого Пантелеймона медики видалили жінці 13-кілограму пухлину із живота. Пухлина виявилася доброякісною, а тому додаткової терапії пацієнтка не потребує.

Про це розповіли у Першому медичному об’єднані.

53-річна Ірина із Хотина. Все своє життя вона працювала вчителькою, скарг на здоров’я у неї не було. Чотири року тому на яєчнику жінки з’явився новоутвір, про який вона не знала, адже пухлина прогресувала безсимптомно. Проти жінка поступово набирала вагу.

Однак, цього року в березні Ірина вже не могла самотужки одягнутись, лежати чи сидіти. Біль постійно виснажував її. Проте, вона терпіла та не зверталась до медики, а втім пухлина продовжувала рости. Зрештою, жінка таки прийшла до лікарів.

Місцеві лікарі були шоковані побаченим, тому доправили жінку до реанімації. Медики почали пошуки лікарні та спеціалістів, які погодяться оперувати жінку у такому важкому стані.

«Жінка потрапила до нас в стабільно-важкому стані з деформованим животом,  втратою м’язової маси, сильною слабкістю та зайвою рідиною в плевральній порожнині. Часу зволікати більше не було. Після необхідного додаткового обстеження лікарі негайно беруться за видалення гігантського утворення», – розповіли у медзакладі.

Під час операції медики видалили 13-кілограмову пухлину, розміром 35 на 25 сантиметрів. За словами хірургів, жінці пощастило, адже пухлина не розповсюдилась на сусідні органи та структури, відтак їм вдалось швидко та безпечно новоутвір.

Операція тривала дві години та пройшла успішно. Ірину уже виписали із лікарні і незабаром вона планує повернутись до своєї роботи.

Відео