Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові хочуть побудувати Меморіальний комплекс Героїв України
20 Травня, 12:41

У Львові хочуть побудувати Меморіальний комплекс Героїв України

У Львові на Марсовому полі у Львові зведуть Меморіальний комплекс Героїв України. Відповідне рішення сьогодні ухвалив виконком міської ради, повідомляє пресслужба ЛМР.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, наразі мерія вирішила оголосити конкурс на кращу проектну пропозицію такого Меморіалу.

«На картинці візуалізація, яку ми пропонуємо брати за основу учасникам архітектурного конкурсу. Хочемо, аби тут був парк-сквер пам’яті та площа для проведення меморіальних заходів. Це місце великої сили сучасних Героїв України», – пояснив Андрій Садовий.

283078001_576920160462758_6732569591064053328_n-1
Візуалізація основи проекту від мерії

Додамо, так зване Марсове поле – це територія по вул.Мечнікова за Личаківським цвинтарем, де поряд з похованими раніше вояками УПА віднедавна почали ховати загиблих у російсько-українській війні Героїв. За майже три місяці тут з’вилось 40 могил.

«Учасники архітектурного конкурсу мають запропонувати візію всього простору площею 2.8 га. Хочемо, аби окрім власне військових поховань Героїв України тут був також парк-сквер пам’яті Героїв та меморіальна площа. Цей простір стане місцем осмислення нашої історії, місцем пам‘яті. Чекаємо на  мілітарно стримані та образно сильні рішення», — говорить головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Переможця планують визначити до початку осені. До участі в конкурсі запрошуватимуть як українських, так і закордонних архітекторів.

Схожі новини