У Львові лікарі встановили біонічний протез 24-річному воїну – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові лікарі встановили біонічний протез 24-річному воїну
01 Травня, 12:54

У Львові лікарі встановили біонічний протез 24-річному воїну

У Львові у реабілітаційному центрі “Незламні”, медики встановили протез 24-річному захиснику, який отримав множинні поранення на війні. Про це розповіли у Першому медичному об’єданні Львова.

24-річний Олександр із Київської області. Він брав участь у звільненні Чернігівщини, боровся з окупантами на Запорізькому напрямку, а потім – на Донецькому, де і втратив праву руку.

У той день разом із побратимами Олександр вирушив звільняти село поблизу Сіверська, Бахмутського району. Кулемет танка, в якому їхали захисники, заклинив. Хлопець вибрався із машини, аби його перезарядити. Саме в цей момент у танк влучила ворожа міна. Олександр отримав множинні поранення, зокрема: багатоуламкові пошкодження боку, поламані ребра, пробиті легені та посічену руку.

10-25

Домедичну допомогу надали побратими хлопця. Згодом пораненого бійця відвезли до лікарні в Краматорську, де йому і ампутували кінцівку. А потім була низка операцій і місяці в лікарнях Дніпра та Києва.

«Після завершення лікування Олександр мріяв про сучасний біонічний протез – це вершина технологій протезування. Такий дає змогу – наскільки це можливо – повернути руці дрібну моторику», – зазначили у лікарні.

Олександр думав, щоб отримати біонічний протез йому доведеться їхати за кордон. Проте, він зміг отримати його в Україні, в реабілітаційному центрі у Львові.

«Син дуже зрадів, коли вперше побачив цю руку. Йому дуже подобаються супергерої з Marvel, і тепер я для нього – залізна людина», – розповів Олександр.

14-19

Молодий чоловік навчився керувати своєю біонічною кінцівкою і вже з нею повернувся на фронт, адже хоче наблизити нашу перемогу. Вдома на нього чекає дружина та 5-річний син, для якого тато вже – супергерой.

Відео