Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові ліквідували дві лікарні
20 Вересня, 16:50

У Львові ліквідували дві лікарні

Львівська облрада на засіданні у вівторок, 20 вересня, прийняла рішення про реорганізацію Львівського обласного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру та Львівського обласного центру радіаційного захисту населення. У результаті два медичні заклади перестали існувати як окремі структури – їх приєднали до Львівського обласного клінічного діагностичного центру. Рішення підтримали 43 депутати з різних фракцій. Про це повідомляє Zaxid.net.

Відповідно до рішення депутатів, припинено діяльність Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру та Львівського обласного спеціалізованого центру радіаційного захисту населення. Обидва центри приєднали до Львівського обласного клінічного діагностичного центр.

Працівників ліквідованих центрів обіцяють працевлаштувати на новому місці праці, утворивши нові підрозділи в діагностичному центрі. Таким чином планують зберегти надання медичної допомоги хворим ендокринологічного профілю та постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис заявив, що таке рішення потрібне для поліпшення якості надання медичної допомоги пацієнтам. З його слів, центри, які реорганізовують, неспроможні себе утримувати та вже мають проблеми з виплатою зарплати. А в подальшому лише багатопрофільні заклади охорони здоров’я зможуть отримуватимуть державне фінансування від НСЗУ.

Схожі новини