У Львові медики прооперували хлопчика із рідкісним синдромом Денді-Уокера – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові медики прооперували хлопчика із рідкісним синдромом Денді-Уокера
28 Квітня, 12:35

У Львові медики прооперували хлопчика із рідкісним синдромом Денді-Уокера

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «Охмадит» прооперували однорічного хлопчика з Черкащини, у якого були численні вроджені вади. У дитини діагностували рідкісний синдром Денді-Уокера. Про це повідомили у медзакладі.

Назарчик родом із Чорнобаївки, Черкаської області. Він народився із синдромом Денді-Уокера і мав численні вроджені вади, зокрема, нейрохірургічні патології (гідроцефалія), лицеві вади обличчя (розщілина піднебіння), полідактилію – по 6 пальчиків на обох ручках і одній ніжці та інші.

Хлопчик постійно хворів на пневмонію та бронхіт, крім того він зовсім не набирав вагу, адже через вади позвитку щелепно-лицевої системи не міг добре харчуватися.

«Під час вагітності ми 7 раз робили УЗД і 1 раз навіть МРТ. І жодного разу нам ніхто не сказав, що у дитини є такі вади. Тому, коли синочок народився, то для нас була повна несподіванка. Ми почали консультуватися у різних спеціалістів у Києві, проте, фахову допомогу отримали лише у Львівському Охматдиті», – розповіла мама Наталя.

Зазначається, що через важкий загальний стан дитини і складну супутню патологію, ніхто не наважувався провести операцію на піднебінні в Україні, яка була вкрай необхідна Назарчику.

Мама хлопчика звернулась до львівських медиків, які прооперували дитину.

«Ми надзвичайно задоволені. Назарчик як ожив, він почав нормально харчуватися і набирати вагу. Це взагалі не порівняти із тим, що було до того», – зазначає мама дитини.

Попереду на Назарчика чекають ще низка операцій.

Відео