У Львові медики сформували 24-річному хлопцю палець із частини ребра | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові медики сформували 24-річному хлопцю палець із частини ребра
05 Квітня, 12:12

У Львові медики сформували 24-річному хлопцю палець із частини ребра

У лікарні Святого Пантелеймона медики заново сформували палець руки хлопцю. Вони взяли імплант для фаланги із ребра пацієнта. Про це розповіли у Першому медичному об’єднанні Львова.

24-річний Назар звернувся до лікарів зі скаргами на біль в ділянці безіменного пальця правої руки. Чотири року тому він травмував кисть під час футбольного матчу, але довго не звертався до медиків, адже думав, що просто забій.

Хлопець постійно відчував біль та поколювання, але займався самолікуванням. Використовував зігріваючі мазі та стягуючі бинти. Але впродовж останніх кількох місяців від постійного та нестерпного болю уже нічого не рятувало. Відтак, Назар вирішив звернутись до медиків.

Лікарі діагностували у нього остеохондрому, тобто, доброякісну пухлину кістки. Її потрібно було негайно видаляти.

Хірургічне втручання лікарі проводили у два етапи. Спершу видалили новоутвір, а біоматеріал відправили на гістологічне дослідження.

«Другим етапом стала реконструктивна операція. Великий об’єм ураження кістки ставив під загрозу збереження самого пальця. І щоб заповнити дефект кісткової порожнини, яка виникла після усунення пухлини, лікарі взяли частину ребра самого пацієнта та сформували з неї імплант», – розповіли у медзакладі.

Операція з реконструкції фаланги пройшла успішно. Для того, аби кістка зафіксувалась у правильному положенні, її закріпили спеціальною металоконструкцією.

Наразі пацієнт приходить до медичного закладку на перев’язки. Гіпс знімуть через чотири тижні. Потім на хлопця чекає майже пів року реабілітації.

Відео