Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові медики врятували 4-річну дитину, яку пошматувала собака
08 Квітня, 12:22

У Львові медики врятували 4-річну дитину, яку пошматувала собака

У львівському Охматдиті медики врятували чотирирічну дитину, яку годину шматувала собака. Про це повідомили у лікарні.

Як розповіли медики, через початок військового вторгнення чотирирічну Єву батьки вирішили відправити до бабусі в село, де на дитину напала бельгійська вівчарка. Собака шматувала дитину протягом години.

До лікарні дівчинку привезли у вкрай важкому стані, з множинними рвано-кусаними ранами голови, обличчя, рук, ніг, тулуба тощо.

«За її життя спочатку боролися наші лікарі-реаніматологи, а після стабілізації стану, п’ятьма лікарями-хірургами було проведено 6-годинне оперативне втручання з первинної хірургічної обробки ран з зупинкою кровотечі», – розповіла завідувачка реанімаційного відділення Віра Приймакова.

Зі слів мами дівчинки Вікторії, коли почалася війна, вони прийняли рішення, що у селі у бабусі Валі їй буде спокійніше. Однак батьки помилились. Коли бабуся давала їсти собаці, та вирвалася на волю з-загорожі і мчала 100 метрів націлено на дитину. Від страху бабці Валі відняло ноги і рятувати дівчинку вона вже повзла на колінах. Проте не змогла роз’єднати. Собака нещадно кусала дитину, рвучи на ній одяг, кусаючи руки бабці.

«Бабуся з Євою, мені так здається, на деякий час втратили свідомість, коли Берта продовжувала дитину кусати. Їх врятував мобільний телефон, який задзвонив. Мама доповзла до нього, передзвонила сусіду і сказала, що їх кусає Берта. Сусід прибіг і застрілив собаку. Дитина лежала в шоковому стані, без одягу, пошматована. Кажуть, що лікар швидкої допомоги, який віз дитину до Охматдиту дорогою плакав», – розповідає мама.

Заступник медичного директора з хірургічної роботи лікарні Богдан Мальований повідомив, що дівчинка уже переведена в хірургічне відділення лікарні на подальше лікування та готується до наступних етапів пластичних операцій.

«Скільки буде цих операцій – все залежить від того, як заживатимуть рани», – додав хірург.

Зараз з дитиною також працює психолог.

«Єва боїться лежати на животі, кричить, що її кусає Берта, бо в такому положенні вона її кусала. Але в іншому вона дуже молодець, не боїться розказувати про те, що з нею сталося і це дуже важливо», – розповідає Вікторія.

Окрім того, мама додала, що на своє день народження Єва попросила найменшого у світі песика.

Схожі новини