У Львові медики встановили імплант дівчинці, яка майже втратила слух | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові медики встановили імплант дівчинці, яка майже втратила слух
09 Лютого, 11:03

У Львові медики встановили імплант дівчинці, яка майже втратила слух

Львівські медики встановили кістковий імплант дитині, яка перестала чути на одне вушко. Як повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, з ним слух має повністю відновитися.

Пацієнтка – Софійка з села Роздільне Самбірського району. І цілих сім років її вроджена вада не проявлялася жодним чином, допоки дівчинка не захворіла на отит.

Після запального процесу в вусі мама Софійки помітила, що донька недочуває. Звернулась за допомогою до спеціалістів.

«Після діагностики лікарі виявили в дитини нейросенсорну правобічну втрату слуху. Висновок спеціалістів: повернути дитині здатність повноцінно чути – можна. Та для цього потрібно вживити кістковий імплант», – розповіли у лікарні.

Спершу встановлювати апарат батьки планували закордоном. Та щойно дізналися про змогу зробити це у Львові, і вирішили встановити апарат тут.

«Зазвичай звук надходить до мозку людини через зовнішнє, середнє та внутрішнє вухо. Звідти слуховий нерв передає електричні імпульси в мозок. Після встановлення імпланту звукові вібрації надходитимуть до скроневої кістки, а звідти – у внутрішнє вухо й до мозку», – додали у лікарні.

Медики очікують, що слух у Софійки повністю відновиться. Перше підключення до звукового процесора буде за місяць після операції.

  • 0
  • 168
Відео