Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові медики виходили хлопчика з найменшою вагою за всю історію лікарні (ВІДЕО)
01 Березня, 11:34

У Львові медики виходили хлопчика з найменшою вагою за всю історію лікарні (ВІДЕО)

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили хлопчика із найменшою вагою за весь час роботи медзакладу. Дитина народилась із вагою 580 грам. Про це розповіли у лікарні.

Мати Вікторія народила свого сина Артура на 24-му тижні вагітності. Стан малюка був край важкий, він перебував на апараті штучної вентиляції легень, адже самостійно не дихав. Хлопчик переніс багато ускладнень, які характері при таких захворювань, а також мав проблеми із годуванням.

«Щоденні процедури, консультації суміжних спеціалістів, налагодження грудного вигодовування сприяли позитивній динаміці розвитку. Дуже важливу роль відіграла активна участь мами, яка довіряла лікарям та  була впевнена в успіху. Вікторія постійно спілкувалася з синочком, розповідала казки та співала колискові», – розповіли у лікарні.

В реанімації новонароджений провів 34 дні. З масою тіла 1200 г його перевели на 2-й етап виходжування передчасно народжених дітей. А вже на 91-шу добу життя з вагою 2510 грамів немовля з мамою відпустили додому.

Схожі новини