У Львові міністра освіти не пустили до школи, в якій вона раніше викладала біологію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові міністра освіти не пустили до школи, в якій вона раніше викладала біологію
22 Червня, 12:29
logo-black

У Львові міністра освіти не пустили до школи, в якій вона раніше викладала біологію

Юлія Швидко

Вчора міністра освіти України Лілію Гриневич не пустили до школи №7 у Львові. Вона образилася. Каже, що це перший такий випадок за останніх три роки, під час яких вона відвідувала навчальні заклади у різних містах. Львівські чиновники ж пояснили: не пустили Гриневич, бо не було офіційного звернення про візит у міську раду. Оскільки міністр є кандидатом у депутати до Верховної Ради, боялися, аби вона у стінах школи не займалася агітацією.

«Я три роки постійно у відрядженнях. Намагаюся згуртувати спільноти вчителів, директорів, тренерів нової української школи навколо реформи, бо ми всі співвідповідальні за успіх і продовження реформ у школі. З кожного міста і школи я привожу в МОН зауваження до запровадження реформи — щодо навчання вчителів, якості закупленого обладнання, методичної підтримки шкіл. Потім ми з цим працюємо для корекції процесів», – пояснила Лілія Гриневич на своїй сторінці у Facebook.

Міністр зазначила, що цього разу мала таку ж мету. Через відмову пустити її до школи, зустрілася з педагогами на нейтральній території.

«Політичній доцільності байдуже на реформи. Особливо неприємно те, що це школа, в якій я була вчителем біології. Я все одно зустрінусь із педагогами. Вони самі прийдуть на зустріч на іншому майданчику, хоча з огляду на логістику візиту це буде не зручно», – додала Лілія Гриневич.

Львівські чиновники зазначають, що дбали за дотримання процедури відвідування школи.

«Від команди Лілії Гриневич не було жодного офіційного звернення про те, що вона хоче відвідати школу. Зараз держава перебуває у виборчому процесі, міністр є зареєстрованим кандидатом у народні депутати. У школі могла проводити політичну агітацію, що є неприпустимим. Особисто розмови з міністром освіти я не мала ні до цього випадку, ні після», – каже LMN очільниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Лілія Гриневич ж зазначила, що до неї зателефонував міський голова Львова Андрій Садовий і пообіцяв провести службове розслідування.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео