У Львові можна оплатити штраф за паркування через спеціальний чат-бот | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові можна оплатити штраф за паркування через спеціальний чат-бот
03 Липня, 12:47

У Львові можна оплатити штраф за паркування через спеціальний чат-бот

У Львові дізнатися інформацію про штрафи за порушення правил паркування, а також оплатити їх можна онлайн за допомогою чат-боту в месенджері Telegram управління безпеки ЛМР – @inspector-lviv.

Як розповіли у Львівській міській раді, зробити це легко і зручно: у відповідному вікні достатньо ввести лише необхідні реквізити – номерний знак автомобіля та номер повідомлення/ постанови про правопорушення.

«Для зручності водіїв, це можна зробити через різні платіжні системи – EasyPay, Portmone, Приват24 чи City24. Кожен з операторів встановлює свій розмір комісії і людина має мати вибір, яким саме електронним сервісом їй вигідно і зручно скористатися», – зазначив керівник управління безпеки ЛМР Максим Смілевський.

Нагадаємо, через чат-бот @inspector-lviv також можна перевірити, чи авто перебуває на арештмайданчику. Раніше про переміщення автомобіля власник міг дізнатися, зателефонувавши у поліцію за номером 102.

До слова, від початку року інспектори з паркування виписали 132 015 штрафів на загальну суму 49,1 млн грн.

Станом на 29 червня цього року до міського бюджету Львова надійшло понад 44 млн грн. від сплати штрафів за порушення правил стоянки/зупинки автотранспорту.

Нагадаємо, мінімальний розмір штрафу за порушення ПДР в частині зупинки чи стоянки транспортних засобів – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник сплачує впродовж 10 днів, то сума штрафу зменшується вдвічі.

  • 0
  • 31
Відео