Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові можна пожертвувати власний одяг на благодійність
09 Липня, 13:59
logo-black

У Львові можна пожертвувати власний одяг на благодійність

Софія Мінджоса

У Львові на вул. Княгині Ольги, 106, кожен охочий може принести власний одяг у хорошому стані та пожертвувати його на благодійність. Склад Благодійного фонду “Анни-Марії” під час карантину працює у режимі чергувань. Перед тим, як приходити, варто уточнити графік роботи за номером телефону: 098 915 914 0.

“Кожен, хто опинився у скрутному становищі, може прийти на склад і отримати допомогу! Потребуючі люди шукають нас самі. Переважно через соцмережі, або ж скеровують організації чи священники. За три роки нашого існування ми вже допомогти близько 3 тис. потребуючим. Кожен може прийти і самостійно вибрати собі на складі одяг. Ми пакуємо та відправляємо речі в рідкісних випадках. Зараз найбільше потребуємо чоловічого взуття та продуктів. Люди переважно несуть жіночий та дитячий одяг. Під час карантину ми навіть оголошували збір коштів на продукти, бо людям не було, що їсти”, – каже LMN співзасновниця фонду Христина Гупало.

Усі небайдужі можуть пожертвувати продукти, техніку, засоби гігієни, косметику, одяг та інше. Велику техніку та меблі передають одразу в потребуючі сім’ї. Оскільки на складі немає місця для їхнього зберігання.

“Люди приносять нам одяг майже щодня. Хтось в пакетах несе те, з чого виросли діти. Хтось переїжджає і привозить бусом речі. Різне буває. Загалом з одягом у нас ніколи проблем немає, його завжди достатньо. Тому зараз більше просимо, щоб люди допомогли з продуктами”, – додає жінка.

Допомогти фонду фінансово можна за реквізитами: 5169 3305 1908 8956.

Або ж на сайті http://anna-maria.org.ua/wanna-help/.

Фото: dobronews.city.

Схожі новини