У Львові на 10 років засудили чоловіка, який під виглядом державної допомоги обкрадав громадян | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на 10 років засудили чоловіка, який під виглядом державної допомоги обкрадав громадян
25 Квітня, 16:47

У Львові на 10 років засудили чоловіка, який під виглядом державної допомоги обкрадав громадян

У Львові судили 22-річного чоловіка, який під виглядом державної допомоги обкрадав громадян. Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.

У суді доведено, що обвинувачений організував та реалізував незаконну  схему обкрадання громадян за допомогою так званих фішингових сайтів. Для цього чоловік розсилав смс, а також розміщував оголошення у соцмережах з інформацією про можливість отримання допомоги від держави.

«У повідомленнях він долучав посилання на фейкові сайти під виглядом банківських установ. На них потерпілі вводили свої справжні дані для доступу до онлайн-банкінгу. Таким чином він отримував коди доступу до банківських рахунків потерпілих та можливість заволодіти їх коштами. Загальна сума коштів, якими заволодів чоловік становить понад 107 тис. грн»,- йдеться в повідомленні.

Його засуджено за шахрайство, легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж (ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 209, ч. 5 ст. 361 ККУ).

Чоловіку призначено 10 років тюрми з конфіскацією майна, а також позбавлено права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю  строком на 2 роки.

Відео