У Львові на автовокзалі встановили автомат з продажу квитків на громадський транспорт | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на автовокзалі встановили автомат з продажу квитків на громадський транспорт
11 Червня, 13:20

У Львові на автовокзалі встановили автомат з продажу квитків на громадський транспорт

У Львові, на автовокзалі, що на вулиці Стрийській, встановили автомат з продажу квитків на проїзд у громадському транспорті міста. Ще один з автоматів був розміщений на автовокзалі Північний. Про це повідомляють на сторінці Електронний квиток ЛеоКарт у соцмережах.

«В рамках підготовки до другої фази е-квитка (автоматизована оплата проїзду) було розміщено ТVM на міжнародному автовокзалі по вул. Стрийській. До того, ще один із автоматів з продажу квитків (TVM ) вже був розміщений на автовокзалі Північний, що на вул. Богдана Хмельницького, 225», — йдеться у повідомленні.

Проте, придбати е-квиток можна буде не лише через ТVM, а й через мережу роздрібної торгівлі.

Утім, додамо, що з запровадженням е-квитка у місті платити за проїзд можна буде кількома способами: банківською карткою (через Apple Watch чи через мобільний телефон через NFС, чи PayPass); карткою Леосіті (неперсоналізована, персоналізована та персоналізована для пільговиків, яка зберігатиме інформацію про пільгу); з допомогою мобільної аплікації, яка генеруватиме QR-код; заплатити готівкою водієві (водій матиме принтер, аби видрукувати квиток, компостувати його не потрібно).

При оплаті готівкою квиток буде дорожчим. Також буде можливість придбати абонемент на 360, 180 днів, 90 днів.

Відео