Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові на доброчинному вечорі збиратимуть кошти на реабілітацію Героя АТО Сергія Загасайла
04 Липня, 21:01
logo-black

У Львові на доброчинному вечорі збиратимуть кошти на реабілітацію Героя АТО Сергія Загасайла

Юлія Швидко

У понеділок, 15 липня, о 18.00 у музеї-садибі Михайла Грушевського на вул. Івана Франка, 154, відбудеться благодійний вечір-ярмарок. Під час нього збиратимуть кошти на лікування Героя АТО Сергія Загасайла. Серед благодійних лотів – картини, вишиті бісером, ляльки-мотанки. Ці роботи підготують матері та дружини загиблих Героїв, волонтери та діти.

«Організацією такого ярмарку займається Народна Самооборона Львівщини та Центр допомоги сім’ям учасників АТО. Нам зателефонували та запросили прийти на цей доброчинний вечір. Вдячні людям, які його влаштовують. Адже нам постійно потрібні кошти на реабілітацію Сергія», – говорить LMN мама Героя АТО Алла Загасайло.

Сергій Загасайло у квітні 2014 року потрапив на війну. 24 травня цього ж року біля села Констянтинівка під Слов’янськом у групу військових під час мінометного обстрілу потрапив снаряд. Сергій прикрив собою побратимів, які були за ним. Отримав поранення черепа та головного мозку. За цей час Сергій переніс 13 операцій. Зараз не може самостійно сідати та ставати на ноги. Та лікарі переконують, що з часом Сергій зможе ходити.

«Найкраще реабілітацію проходити у центрі «Модричі» у Трускавці. Аби був результат, потрібно туди їздити по 3-4 рази в рік. Один курс має бути не менше 3-4 тижнів. Та день перебування й лікування у центрі коштує 4200 гривень. Якщо у нас з’являються якісь кошти, одразу їх переказуємо на рахунок реабілітаційного центру», – додає Алла Загасайло.

Фото: Facebook

Схожі новини