У Львові на дорозі водії знову побачили відкритий каналізаційний люк | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на дорозі водії знову побачили відкритий каналізаційний люк
16 Квітня, 14:51

У Львові на дорозі водії знову побачили відкритий каналізаційний люк

Сьогодні, 16 квітня, на вул. Чупринки, 44-46, у Львові люди побачили відкритий люк на дорозі. Львів’янин Ростислав Коваль про це повідомив на «гарячу лінію» міста та закликав людей бути обережними. Там йому відповіли, що звернення передали в Франківську районну адміністрацію. Також додали, що люк обгородили.

Мешканці Львова обурюються через таку ситуацію та реакцію на неї місцевої влади. Адже 21 березня через відкритий люк на дорозі загинув 10-річний хлопчик. Службовий автомобіль рятувальників, який поспішав на виклик, наїхав на каналізаційний люк. Кришка вилетіла на смугу зустрічного руху і потрапила у лобове скло Acura MDX. Вбила 10-річного Юрія, який сидів на передньому сидінні. Після трагедії з’ясувалося, що люк був відкритий півтори доби.

«Опівночі з 20 на 21 березня я в’їхав заднім колесом у цей ж самий відкритий необгороджений люк. Колектор розташований посеред дороги, ближче до роздільної смуги таким чином, що ліві колеса попадають у нього. Об’їхати його складно – справа треба притискатися сильно до бордюру, або зліва по зустрічній. Люк був без жодного маркування. Я пошкодив колесо і викликав поліцію. Правоохоронці оформили всі необхідні документи», – пригадував львів’янин Тарас Бек.

Комунальники тоді пояснили: відірвану кришку планували причепити у понеділок, 22 березня. До того часу огородили люк дерев’яними брусками, але вони кудись зникли.

Фото: Фейсбук

 

  • 0
  • 299
Відео