У Львові на пікет під міську раду вийшли підприємці | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові на пікет під міську раду вийшли підприємці
01 Травня, 14:43
logo-black

У Львові на пікет під міську раду вийшли підприємці

Сьогодні, 1 травня, у Львові відбувся одиночний пікет мікропідприємців Львівщини. Люди вимагали відновити їм їхнє конституційне право на працю.

«Ми опинилися в таких умовах, де великому бізнесу дозволяється все, а от малий та середній обростає все більшими обмеженнями. Там, де працюють сотні людей і  не завжди дотримані санітарні норми, торгівля іде повним ходом. Власники супермаркетів жирують. А ми, малі підприємці, зараз вимушені сидіти вдома. Добре, що тепер нам відмінили єдиний податок першої-другої групи. Але це тільки за березень, квітень і травень. Українська Галицька партія, до якої я належу, ініціювала таку ідею, і сесія Львівської міськради підтримала це. Але що буде далі? Як зможемо вижити в умовах, коли доведеться ці податки сплачувати? Бізнес і так опинився на межі виживання?” – сказав на мітингу підприємець та депутат Львівської міськради Мирослав Данилків.

Учасники акції висунули владі кілька вимог. Зокрема, аби терміново, з 1 травня, зняли обмеження і заборони щодо діяльності усього мікробізнесу. Обіцяють при цьому дотримання всіх санітарно-гігієнічних вимог. Також мікро-підприємці наполягають, аби на законодавчому рівні їм скасували податки, адже їм було заборонено вести діяльність на весь період карантину. А ще терміново скасувати фіскалізацію та кешбек, запроваджені законами 128-ІХ та 129-ІХ. Ввести мораторій на перевірки контролюючими органами усього мікропідприємництва, до моменту реформування цих органів. Запровадити пільгове кредитування для мікробізнесу з однозначними, простими та чіткими умовами видачі і повернення.

Фото: 4 студія, та УГП

Фото: УГП

Фото (основне) : Четверта студія

Відео