Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові на вулиці Пулюя облаштують 100 будинків для переселенців
13 Квітня, 15:38

У Львові на вулиці Пулюя облаштують 100 будинків для переселенців

У Львові, на вулиці Пулюя, у мікрорайоні Наукова, облаштують 100 контейнерних будиночків, де проживатимуть 350 вимушених переселенців. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Андрій Шевців.

«Друзі, у нашому мікрорайоні Наукова розміщуємо містечко для вимушених переселенців. Планується встановлення ста будиночків, де мешкатимуть близько 350 українців. Люди, які втратили свою домівку, дехто і рідних чи навіть, місто», – зазначив він. І закликав долучитись волонтерів, бо необхідна допомога у збиранні меблів та підготовці до заселення. Приблизно за тиждень-два у будиночках оселяться люди.

Нагадаємо, 7 квітня у Львові розпочали облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасового перебування українців, які змушені евакуюватись із гарячих точок. Перших 70 будиночків встановили поблизу Стрийського парку на території Українського католицького університету на вул. Уласа Самчука.

Загалом у місті облаштують три таких містечка на 300 будиночків. Контейнери приїхали з Польщі як подарунок від польського уряду.

Окрім того, мер анонсував будівництво двоповерхових дерев’яних котеджів з комфортнішими умовами. Будуватимуть їх за кошти Червоного хреста, ЮНІСЕФУ, ООН.

Також у Львові побудують хостел для 160 людей у районі Тракту Глинянського. Це буде житло, зокрема, для жінок з дітьми та майбутніх мам.

  • 0
  • 381
Схожі новини