Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У Львові народжуються мудрі діти, в яких мудрі батьки»: 31 випускник отримав грошову винагороду
02 Липня, 18:35

«У Львові народжуються мудрі діти, в яких мудрі батьки»: 31 випускник отримав грошову винагороду

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий вручив грошові премії випускникам, які на зовнішньому незалежному оцінюванні набрали по 200 та 400 балів. На нагородження прийшов 31 випускник – 19 дівчат та 12 хлопців. 30 з них набрали по 200 балів, за які отримали по 5 тис грн. Один – Максим Процик – 400 балів. Йому вручили 10 тис грн, повідомляє прес-служба ЛМР.

«За хороші результати в навчанні варто дякувати, а любити треба грошима. Думаю, що діти знають, куди витратити кошти, адже в багатьох із них амбітні плани. Вони йтимуть вчитись далі, треба книжок для навчання, репетиторства. Невеличкою така допомога буде і для родини. Скажу: стаття видатків на освіту в міському бюджеті зараз одна з найбільших. Ми інвестуємо фінанси в матеріально-технічне забезпечення шкіл, зокрема, мультиборди, 3D-принтери, лабораторії для фізики й хімії. Ну і плюс у Львові народжуються мудрі діти, в яких мудрі батьки. Вони віддають себе повністю, хочуть, аби їхні сини та дочки були кращими за них», ‒ зазначив мер міста Андрій Садовий.

Максим Процик, який набрав найбільше балів, порадив, як вчитися на «відмінно».

«Я набрав 400 балів із математики та фізики. Про цей результат дізнався тоді, коли сходив на Говерлу. Був здивований. Думаю, що до ЗНО треба готуватись завжди, тоді останній рік перед тестами не буде таким складним», ‒ розповідає випускник Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Максим Процик.

Львів із 2010 року посідає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

Фото6 ЛМР

Схожі новини