Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові назвали “чорний список” забудовників
24 Лютого, 10:55

У Львові назвали “чорний список” забудовників

Львівська міська рада застерігає мешканців бути обачними і не купувати квартири у неперевірених забудовників. Зазначимо, аби вберегтися від придбання квартир у компаній, які ведуть незаконну діяльність, варто користуватися сайтом із картою забудов, на якому можна отримати всю інформацію про ведення будівництва, передає міська рада.

Перелік недобросовісних забудовників, які проводять будівництво без дозвільних документів:

  • ЖК «Форест Хілл» на вул. На Нивах. За інформацією ЛМР, будинок збудували без документа, що надає право на виконання робіт та з порушеннями містобудівних умов, ДБН і перевищенням допустимої поверховості. Суд ухвалив рішення про знесення самочинно збудованих 5−12 поверхів.
  • ЖК «Галіція» на вул. Т. Шевченка, 307а. Замовник будівництва ТзОВ «Каньйон» розпочав будівництво трьох секцій комплексу багатоквартирних житлових будинків без документів на початок виконання будівельних робіт. Також з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки та використанням її не за цільовим призначенням. Суд виніс рішення про знесення трисекційного багатоквартирного житлового будинку.
  • Зблоковані павільйони на вул. Володимира Великого, 117. Їх будують без дозвільних документів та документа, що посвідчує право користування земельної ділянкою. Інспекція ДАБК у м. Львові видала припис про демонтаж, утім судові процеси тривають і досі.
  • ЖК «Варшава Хоум» на вул. Варшавська, 22. Забудовник ГО «Наше ідеальне місто» не має містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, документів на право землекористування, розробленого належним чином та затвердженого проекту будівництва, а також документів, які дають право виконувати будівельні роботи. Суд ухвалив рішення про знесення цього об’єкта. Однак за наслідками апеляційного перегляду справи рішення суду першої інстанції скасовано, а провадження у справі закрито. Все у зв’язку з тим, що збудований об’єкт був зареєстрований на праві приватної власності за ОК «Варшава Хоум», котрий в подальшому шляхом укладення договорів міни та купівлі-продажу відчужив квартири фізичним особам.Оскільки будівництво здійснювалось без жодних дозвільних документів, то реєстрація права власності на цей об’єкт є сумнівною та підлягає оцінці з боку правоохоронних органів на предмет наявності чи відсутності кримінального правопорушення.

    Станом на сьогодні вказана справа перебуває на розгляді у Верховному Суді.

  • ЖК “Вілла Варшава” на вул. Варшавська, 54. Забудовник також не має містобудівних умов і обмежень, оформленого і затвердженого проекту та документа, що дозволяє виконувати роботи.
  • ЖК «Престиж Умань» на вул. Уманська, 4. На зведення цього ЖК не видавали містобудівні умови та обмеження, забудовники не розробили проект та не отримали документи, що надають право виконувати роботи. Суд зобов’язав будівлю.
  • ЖК на Личаківській, 259. Замовник будівництва ТзОВ «Лідер Моноліт» не мав містобудівних умов і обмежень, розробленого та затвердженого проекту, а також дозволу на виконання робіт. Будинок був повністю знесений, а земельна ділянка приведена до попереднього стану.

Детальніше ознайомитися із списком недобросовісних забудовників можна тут.

Фото: ЛМР.

Схожі новини