Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові нетверезий батько заснув на сходах із 4-місячним малюком
13 Березня, 15:21
logo-black

У Львові нетверезий батько заснув на сходах із 4-місячним малюком

Сьогодні на вулиці Максимовича у Львові трапився прикрий інцидент. Нетверезий батько забув свого 4-місячного сина просто посеред вулиці, а коли згадав та витяг із візочка, заснув з малим на сходах. Дитина дивом не впала з 5 поверху.

«Патрульних викликала жінка, яка випадково побачила на вулиці під будинком візочок, у ньому було немовля. Вона стала чекати, допоки не прийдуть батьки, але за годину до дитини так ніхто і не вийшов. Тоді й подзвонила у поліцію», – розповідають у Патрульній поліції Львова.

Поки їхали патрульні, за дитиною таки вийшов батько. Маля забрав і навіть встиг дійти пішки на п’ятий поверх до своєї квартири. Але судячи з усього, випив перед тим так багато, що сил відчинити двері та зайти до хати уже не було. Чоловік звалився просто посеред під’їзду.

«Батько спав, а маля у зимовому комбінезоні повзало поруч. Патрульні взяли дитину на руки та почали стукати у двері, сподівались, що відчинить мама немовляти, але від гуркуту проснувся батько, сказав, що у дома сам. Його та дитину забрали у відділок. Поки з’ясовували всі обставини, чоловік заснув ще раз просто у кабінеті поліцейських», – додають патрульні.

З’ясувалось, що сім’я дитини вже стоїть на обліку як неблагонадійна. Постійно зловживають алкоголем і перебиваються тимчасовою роботою. Справу цих людей передали працівникам соцслужби і ювенальної превенції.

Схожі новини