У Львові невідомі пошкодили авто новопризначеної директорки школи №96 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові невідомі пошкодили авто новопризначеної директорки школи №96
24 Березня, 17:25

У Львові невідомі пошкодили авто новопризначеної директорки школи №96

Учора, 23 березня, нариазі невідомі особи пошкодили машину новопризначеної директорки львівської школи №96 Ярини Нечепурної. Жінка вже звернулась до правоохоронців і висловила сподівання, що цей інцидент не пов’язаний з її призначенням на посаду, яке не обійшлося без скандалу.

«Сьогодні зранку побачили з чоловіком, що мою машину пошкодили невідомі. На лобовому склі лежав кусок грубого кореня. Не розумію хто це зробив і кому це потрібно. В нас тихий двір, чудові сусіди і жодного разу за багато років таких випадків не було. Написала заяву в поліцію», – написала у себе на сторінці в соцмережах Ярина Нечепурна.

Також вона зазначила, що минулого тижня її не впустили в приміщення школи, яку вона очолила після перемоги в конкурсі.

«Дуже сподіваюсь, що ця ситуація не повʼязана з моїм призначенням на посаду директора СЗШ 96. Протягом минулого тижня група людей, захищаючи колишню директорку, не допустили мене до робочого місця. Я щиро сподіваюсь, що ці дві ситуації ніяк не повʼязані. Але оскільки поліція все це додала до матеріалів справи, то вважаю правильним повідомити тут публічно. Дякую всім за підтримку!», – додала директорка.

Як повідомили у Львівській міськраді, минулого тижня у школі 96 відбулося перше засідання робочої групи щодо ситуації, яка склалась довкола конкурсу на посаду директора. Робоча група працює під керівництвом заступниці міського голови з гуманітарних питань Ірини Кулинич за участі представників батьківського комітету школи, вчителів та управління освіти Львівської міської ради.

Відео