Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Львові незрячі писали диктант шрифтом Брайля
24 Травня, 12:39

У Львові незрячі писали диктант шрифтом Брайля

У Львові в приміщенні спецбібліотеки імені Тараса  Шевченка відбувся конкурс на краще написання диктанту «Українська писемність шрифтом Брайля». Участь у конкурсі взяли 15 незрячих львів’ян віком від 20 до 70 років, повідомляє прес-служба ЛМР.

Цього року вони написали уривок радіодиктанту «Крила України». Перемогла 60-річна Надія Онофрійчук. За написання диктанту отримала 12 балів.

Текст “Крила України торік у День української писемності й мови, писали усі українці, які хотіли перевірити свої знання з української мови.

«Загалом рівень написання диктанту, попри його складність, — надзвичайно високий. Перемогла Надія. І це абсолютно заслужені бали, адже вона не зробила жодної помилки. Другу і третю сходинку розділили між собою Оксана Вавілова та Оксана Бабій: їх роботи оцінили на 11 балів. Обидві вони зробили лише по одній помилці у пунктуації. Та й загалом усі показали чудові результати: більшість учасників конкурсу отримали 8 — 10 балів», — розповіла керівник Львівського осередку УТОС Любов Кукуруза.

Учасники конкурсу, отримали чудові подарунки — набори рушників.

Додамо, 21 травня о 12.00 у приміщенні спецбібліотеки імені Тараса Шевченка, що на вул. Січових Стрільців, 5, люди з інвалідністю по зору виборювали звання найкращої господині у конкурсі «Галицька господиня». Крім того, 16 травня для незрячих людей відбувся конкурс «Читання шрифтом Брайля».

Схожі новини