У Львові облаштували перше смарт-перехрестя | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові облаштували перше смарт-перехрестя
23 Квітня, 14:12

У Львові облаштували перше смарт-перехрестя

У Львові на вул. Пасічна – Пирогівка запустили режим світлофорного регулювання «смарт-перехрестя». Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор.

Завдяки спеціальному обладнанню, система аналізує рух та автоматично підбирає тривалість дозвільних світлофорних циклів для транспорту на кожному напрямку відповідно до потреби.

«На світлофорному об’єкті було встановлено сучасний дорожній контролер та відеодетектори. Додаткове обладнання дало можливість фахівцям відділу транспортного планування, моделювання та організації дорожнього руху запрограмувати інноваційний режим керування – «смарт-перехрестя», – йдеться у повідомленні.

«Смарт-перехрестя» — це інтелектуальна система у дорожньому контролері, яка за допомогою транспортних детекторів збирає інформацію про дорожній рух на кожній смузі на перехресті, аналізує інтенсивність, дистанцію між автомобілями, затримки в русі. На основі цих параметрів щохвилини розраховує пропозицію зеленого сигналу для відповідного напрямку. Система здатна автоматично підбирати і тривалості фаз, і тривалості світлофорних циклів. Цей режим регулювання дозволяє зменшити до мінімуму неефективне використання зеленого сигналу світлофора.

Відео