У Львові обрали найкращого вчителя, вихователя та керівника гуртка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові обрали найкращого вчителя, вихователя та керівника гуртка
24 Грудня, 16:42

У Львові обрали найкращого вчителя, вихователя та керівника гуртка

Вчора, 23 грудня у Львові вперше нагородили переможців «Освітньої премії Львова». 147 працівників галузі отримали премії у розмірі 35 000 гривень, а троє найкращих – по 100 000 гривень та цінні подарунки від партнерів. Як розповіли у Львівській міськраді, ними стали: вчителька-логопединя у яслах-садок №153 Олена Бущак, керівник гуртка «Школа Гідів» у Центрі туризму, спорту та екскурсій Тарас Олексин та вчителька початкових класів у школі №86 Галина Чепак.

«У Львові найкращих освітян обирали з  2015 року на конкурсі «Успішний педагог». Однак цьогоріч його трансформували в «Освітню премію Львова». Відтак замість 100 педагогів обирали 150 і переможці отримали по 35 тис. грн замість 25 тис. грн, як було раніше. Також нововведенням стало те, що з-поміж усіх переможців конкурсна комісія цьогоріч обрала трьох лідерів – найкращого вчителя, найкращого вихователя та найкращого керівника гуртка»,- йдеться в повідомленні.

Загалом для участі в конкурсі «Освітня премія Львова» подали 420 заявок, які оцінювали у три етапи. Опісля 18 найкращих учасників пройшли у третій етап, щоб позмагатися за звання переможців у кожній із категорій. На цій стадії відбувалося інтерв’ю з комісією, а також представлення своєї освітньої ідеї.

Відтак, 147 переможців конкурсу отримають грошові винагороди у розмірі 35 000 гривень, а троє найкращих та найуспішніших – премію по 100 000 гривень та цінні подарунки від партнерів (ноутбуки від «НіТ» та подорож до Фінляндії від “IIACS Foundation”).

Трьома найкращими освітян цьогоріч стали:

  • Олена Бущак – вчителька-логопединя у яслах-садок №153, піаністка, волонтерка та мама трьох доньок. Жінка пропрацювали 14 років у центрі соціальних послуг «Джерело», а останні 10 років працює у дошкільних закладах Львова. Своїми найважливішими освітніми досягненнями вважає проведення курсів для вчителів-логопедів зі Львова, Чернівців та Тернополя. Є авторкою методології для вчителів-логопедів, що працюють з дітьми, які перебувають у важких життєвих обставинах. Також Олена – організаторка та координаторка роботи кабінету Монтессорі-педагогіки у своєму садку. Мріє відкрити центр розвитку із підтримкою для сімей у складний час.

 

  • Тарас Олексин – методист та керівник гуртка «Школа Гідів» у дитячому Центрі туризму, спорту та екскурсій МЖК-1. Він працює у позашкіллі більше 11 років. Робота в позашкільному закладі дає можливість йому водночас працювати і як історик, і як професійний гід, і як викладач. Своїми найважливішими освітніми досягненнями Тарас вважає цифровізацію роботи центру, трансформацію підходів до організації його публічної діяльності, розробку численних квестів і курсів та створення першого офіційного путівника Сихівським районом Львова. Педагог мріє перетворити Центр туризму, спорту та екскурсій на повноцінний молодіжний центр із туристичними, довколаісторичними, спортивними, медійними та просвітницькими напрямами, які будуть по-справжньому затребуваними серед дітей та молоді.

 

  • Галина Чепак – вчителька початкових класів у середній загальноосвітній школі №86. Свій 3-Б клас вважає своїм головним здобутком. Вчителька є ініціаторкою проєктів «День з екоторбинкою», озеленення шкільного подвірʼя, «Здоровий перекус», благодійних акцій та іншого. Галина мріє створити у школі куточок, де вчителі могли б перезавантажитись, зарядитися і відновитися.
Відео