У Львові оголосили конкурс на облаштування меморіалу Героїв на Личаківському цвинтарі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові оголосили конкурс на облаштування меморіалу Героїв на Личаківському цвинтарі
05 Січня, 13:31

У Львові оголосили конкурс на облаштування меморіалу Героїв на Личаківському цвинтарі

У Львові оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. І. Мечникова у Львові. Він триватиме до 18 березня. Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

«Ми маємо берегти цю памʼять для майбутніх поколінь. Кожен, хто живе в Україні, у Львові має знати якою ціною сучасні Герої сьогодні захищають свою землю. До 21 січня учасники мають зареєструватись. Архітектурний комплекс має стати памʼяткою архітектури 21 століття, але також і місцем сили для кожного українця», — наголосив Андрій Садовий.

Результати архітектурного конкурсу повідомлять на початку квітня, їх також обговорять із сім’ями загиблих військовослужбовців.

Переможцям конкурсу виплатять премії. За 1 місце – 500 тис. грн., за 2 місце – 300 тис. грн., а за 3 місце – 200 тис. грн. Важливо, що фінансування конкурсу та виплата премій  переможцям здійснюватиметься не за рахунок коштів міського бюджету, а виключно за кошти благодійників.

Умови і програму архітектурного конкурсу вже можна побачити на сайті Львівської міської ради.

Раніше головний архітектор Львова розповідав, що у межах комплексу планують спорудити колумбарій, а також інформаційний центр, де відвідувачі зможуть дізнатися більше про російсько-українську війну та історію місця.

Відео