У Львові освятили новозбудований костел Христа Царя Всесвіту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Львові освятили новозбудований костел  Христа Царя Всесвіту
27 Листопада, 16:36

У Львові освятили новозбудований костел Христа Царя Всесвіту

У неділю, 26 листопада, у Львові відбулось освячення храму Христа Царя Всесвіту. Його збудували при Екуменічному Центрі Милосердя блаженної Бернардини Яблонської Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви (вул. Хлібна 2). Про це повідомили у пресслужбі ЛОВА.

На святкову месу завітав Митрополит Львівського РКЦ Мечислав Мокшицький, духовенство та громадськість.

«Вся Україна сьогодні у вогні війни. Збройні Сили стійко захищають кордони нашої держави. Ворог невпинно нищить наші будинки, музеї, храми – усі наші надбання. А ми вкотре показуємо, що найціннішого в нас не забрати і жодним чином не знищити – свободу», – зазначив Іван Собко, заступник начальника Львівської ОВА.

Додамо, що папа Римський Франциск всіляко сприяв будівництву храму та Екуменічного Центру Милосердя. У липні 2020 року Кардинал Конрад Краєвський закладав камінь та освячував територію, де вже у вересні 2023 року він же освятив Екуменічний Центр Милосердя (Дім для бездомних та самотніх жінок).

Домом для бездомних та самотніх жінок опікуються сестри Альбертинки РКЦ. Дім призначений для надання підтримки тим людям, які втікаючи з місць, охоплених бойовими діями, не захотіли виїжджати за кордон і зупинилися у Львові.

Самотні матері з дітьми та жінки без постійного місця проживання можуть пожити тут, для них підготовлені кімнати. У цьому закладі також передбачена їдальня для малозабезпечених.

Відео