П’ятеро немовлят захворіло на кір – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
П’ятеро немовлят захворіло на кір
23 Січня, 20:32

П’ятеро немовлят захворіло на кір

П’ятеро новонароджених опинилися в діагностичному відділенні Львівської міської лікарні майже відразу після народження, оскільки захворіли на кір. У трьох малюків вже розвинулися ускладнення у вигляді пневмонії, повідомляє Zaxid.net.

Всі п’ятеро отримали кір від своїх матерів. Мами малюків заразилися ще до пологів, а саме захворювання проявилося після народження дитини. У немовлят, крім підвищеної температури і висипання, майже відразу проявилася пневмонія.

Серед захворілих – хлопчики-двійнята з Кам’янка-Бузького району та ще один малюк – з Радехівського району.

Де і коли мами заразилися кором – невідомо.

Всіх малюків госпіталізували і відразу почали курс антибіотиків. Їх помістили в спеціальні бокси, які мають окремі входи. Медики кажуть, що мами мали щеплення від кору, тому перенесли захворювання в легкій формі, а ось новонародженим – не пощастило. Але мамам дозволили бути поруч. У всіх дітей є позитивна динаміка, хоча ситуація вкрай складна. Тих малюків, у яких виявили пневмонію, довелося переводити на штучну вентиляцію легенів, а це можна зробити тільки у відділенні реанімації, де перебувають діти з іншими захворюваннями.

Крім того, відомо, що всі хворі жінки народжували у пологових будинках в своїх районних центрах і ні медики, ні самі породіллі не знали про те, що хворі. Мінімальний інкубаційний період – 9 днів. І протягом майже тижня молоді мами спілкувалися з іншими породіллями, медперсоналом і пересувалися по території пологового будинку. Тому хворих може бути значно більше.

Фото: mamovediya.com.ua

Відео